TP-Link TL-SG3216 JetStream™ Switch (L2 Lite Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 16 port + 2 port combo SFP)
TP-Link TL-SG3216 JetStream™ Switch (L2 Lite Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 16 port + 2 port combo SFP)
TP-Link TL-SG3216 JetStream™ Switch (L2 Lite Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 16 port + 2 port combo SFP)
TP-Link TL-SG3216 JetStream™ Switch (L2 Lite Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 16 port + 2 port combo SFP)

TP-Link TL-SG3216 JetStream™ Switch (L2 Lite Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 16 port + 2 port combo SFP)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • LAN :
    16
  • Max. LAN sebesség :
    1000 Mbps
  • Max. WAN sebesség :
    1000 Mbps
  • Bővítő portok száma :
    2
  • Menedzselhető :
    Igen
Leírás

16 portos valóban gigabites L2 vezérlésű Switch, 16 db 10/100/1000 Mbps RJ45 port, köztük 2 kombinált SFP foglalat, Port/címke/MAC/protokoll alapú VLAN, GVRP, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, L2/L3/L4 forgalom besorolás/prioritáskezelés, sebességhatárolás, 802.1x, IEEE 802.3ad, L2/3/4 ACL, port tükrözése, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON

16portos Pure-Gigabit managed switch.
Sok szabvány támogatása: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP stb.
Portonkénti bemeno / kimeno forgalom szabályozása
SNMP, WEB-alapú, telnet, konzol menedzsment.
16x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45 port (auto MDI-MDIX)
2x SFP sín MiniGBIC modulokhoz.


Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Felület 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Hálózati közeg 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Hűtőventilátor Ventilátor nélküli
Méretek (Szé x Mé x Ma) 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Áramellátás 100~240VAC, 50/60Hz
Teljesítmény jellemzők
Sávszélesség/Backplane 32Gbps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 512KB
Csomagtovábbítási sebesség 23.8Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
Szoftver jellemzők
Szolgáltatás minősége Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Biztonság IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Kezelés Web-alapú GUI és CLI kezelés
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 csoportok)
DHCP/BOOTP kliens, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU figyelés
Port tükrözés
Időbeállítás: SNTP
Beépített NDP/NTDP protokollok
Firmware frissítés: TFTP és web
Rendszerdiagnosztika: VCT
SYSLOG és publikus MIB csoportok
Egyéb jellemzők
Tanúsítvány CE, FCC, RoHS
Doboz tartalma Switch;
Power Cord;
Gyors telepítési útmutató;
Eszköz CD;
Állvány (rack) készlet;
gumilábak
Rendszerkövetelmények Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.
Környezet Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó
Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó

További adatok
Cikkszám
HALTPLTLSG3216
Gyártói cikkszám
TL-SG3216
Gyártó:
TP-LINK
Mennyiségi egység
db
Garancia
60 hónap
Tömeg:
4,00 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer