TP-Link T1600G-28PS JetStream™ PoE Switch (L2,L2+ menedzsment; 10/100/1000Mbps, 4port SFP; IPv6; 24 PoE+ port, 192W)
TP-Link T1600G-28PS JetStream™ PoE Switch (L2,L2+ menedzsment; 10/100/1000Mbps, 4port SFP; IPv6; 24 PoE+ port, 192W)
TP-Link T1600G-28PS JetStream™ PoE Switch (L2,L2+ menedzsment; 10/100/1000Mbps, 4port SFP; IPv6; 24 PoE+ port, 192W)
TP-Link T1600G-28PS JetStream™ PoE Switch (L2,L2+ menedzsment; 10/100/1000Mbps, 4port SFP; IPv6; 24 PoE+ port, 192W)

TP-Link T1600G-28PS JetStream™ PoE Switch (L2,L2+ menedzsment; 10/100/1000Mbps, 4port SFP; IPv6; 24 PoE+ port, 192W)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • LAN :
    24
  • Max. LAN sebesség :
    1000 Mbps
  • PoE portok száma :
    24
  • PoE teljesítmény :
    192 Watt
  • Bővítő portok száma :
    4
  • Menedzselhető :
    Igen
  • Rackbe szerelhető :
    Igen
Leírás
TL-SG2424P utód
HARDWARE FEATURES  
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interfaces 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
  (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  4 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
  1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 2
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum (PoE on): 264.8W (220V/50Hz)
  Maximum (PoE off): 28.2W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
  PoE+ Ports: 24 Ports
  Power Supply: 192W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
PERFORMANCE  
Bandwidth/Backplane 56Gbps
Packet Forwarding Rate 41.7Mpps
MAC Address Table 16K
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES  
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
  Support 8 priority queues
  Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
  Port/Flow- based Rate Limiting
  IPv6 QoS*
  Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
  DHCP Relay*
  IGMP Snooping V1/V2/V3
  802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
  Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
  BPDU Filtering/Guard
  TC/Root Protect
  Loopback detection
  802.3x Flow Control
  LLDP, LLDP-MED*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
  MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
  IPv6 ACL*
Security AAA*
  Port Security
  DHCP Snooping
  IP-MAC-Port Binding
  ARP Inspection
  802.1x and Radius Authentication
  SSH v1/v2
  SSL v3/TLSv1
  Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
  Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
  IPv6 neighbor discovery (ND)
  Path maximum transmission unit (MTU) discovery
  Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
  TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
  Ping6
  Tracert6
  Telnet (v6)
  IPv6 SNMP
  IPv6 SSH
  IPv6 SSL
  Http/Https
  IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
  SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
  TP-LINK private MIBs
  RMON (1, 2, 3, 9 groups)
  CPU Monitoring
  Port Mirroring
  Firmware Upgrade: TFTP & Web
  System Diagnose: VCT
  SYSLOG & Public MIBS
  Dual Image
   
   
  *These features will be supported in a future firmware release.
OTHERS  
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1600G-28PS
  Power Cord
  Installation Guide
  Resource CD
  Rackmount Kit
  Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
  Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
  Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
  Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing
További adatok
Cikkszám
HALTPLT1600G28PS
Gyártói cikkszám
T1600G-28PS (TL-SG2424P)
Gyártó:
TP-LINK
Mennyiségi egység
db
Garancia
60 hónap
Tömeg:
4,20 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer