Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G-OEM (UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G-OEM (UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G-OEM (UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G-OEM (UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM)

Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G-OEM (UFiber Multi-Mode SFP modul, 1,25G OEM)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Átalakító modul
További adatok
Cikkszám
HALUBIUFMM1GOEM
Gyártói cikkszám
UF-MM-1G-OEM
Gyártó:
UBiQUiTi
Mennyiségi egység
db
Garancia
12 hónap
Tömeg:
1 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2020 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer