TP-Link Switch  PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps;  16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)
TP-Link Switch  PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps;  16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)
TP-Link Switch PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps; 16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)
TP-Link Switch  PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps;  16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)

TP-Link Switch PoE - TL-SL1218MP (16port 100Mbps; 16 at/PoE+ port; 2x Combo SFP; 192W, 250m extended mode)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • LAN :
    16
  • Max. LAN sebesség :
    100 Mbps
  • Max. WAN sebesség :
    100 Mbps
  • PoE portok száma :
    16
  • PoE teljesítmény :
    192 Watt
  • Bővítő portok száma :
    2
  • Menedzselhető :
    Nem
  • Rackbe szerelhető :
    Igen
Leírás

HARDVER JELLEMZŐK
Csatlakozások 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Ventilátorok száma 2 Fans
Fizikai biztonsági zár Yes
Hálózati tápegység 100-240V AC, 50/60 Hz
Beugró sávszélesség 7.2 Gbps
PoE+ portok (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W
MAC-cím tábla 8K
Méretek (Sz x Mé x Ma) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Max. áramfelvétel 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
SZOFTVER JELLEMZŐK
További jellemzők Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control
Továbbítás módja Store-And-Forward
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide
Környezet Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

További adatok
Cikkszám
HALTPLTLSL1218MP
Gyártói cikkszám
TL-SL1218MP
Gyártó:
TP-LINK
Mennyiségi egység
db
Garancia
60 hónap
Tömeg:
1,27 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2021 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer