Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-10G (U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-10G (U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-10G (U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-10G (U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)

Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-SM-10G (U Fiber, Single-Mode SFP+ Modul, 10G, csak párban rendelhető)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Átalakító modul
Leírás

További adatok
Cikkszám
HALUBIUFSM10G
Gyártói cikkszám
UF-SM-10G
Gyártó:
UBiQUiTi
Mennyiségi egység
db
Garancia
24 hónap
Tömeg:
0,1 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2022 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer