Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)

Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Átalakító modul
Leírás
Mikrotik SFP modul - S-31DLC20D (1,25G SM 20km, duplex LC csatlakozóval)
További adatok
Cikkszám
HALMIKS31DLC20D
Gyártói cikkszám
S-31DLC20D
Gyártó:
Mikrotik
Mennyiségi egység
db
Garancia
24 hónap
Tömeg:
0,2 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer