Mikrotik SFP modul - S-85DLC05D (1,25G 550m, 850nm duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-85DLC05D (1,25G 550m, 850nm duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-85DLC05D (1,25G 550m, 850nm duplex LC csatlakozóval)
Mikrotik SFP modul - S-85DLC05D (1,25G 550m, 850nm duplex LC csatlakozóval)

Mikrotik SFP modul - S-85DLC05D (1,25G 550m, 850nm duplex LC csatlakozóval)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Átalakító modul
Leírás

További adatok
Cikkszám
HALMIKS85DLC05D
Gyártói cikkszám
S-85DLC05D
Gyártó:
Mikrotik
Mennyiségi egység
db
Garancia
24 hónap
Tömeg:
1 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2023 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer