Újdonság
TP-Link Switch Smart PoE - TL-SG2428P JetStream™ (L2,L2+; IPv6; 24port 1Gbps + 4port SFP; 24 af/at PoE+ port; 250W)
TP-Link Switch Smart PoE - TL-SG2428P JetStream™ (L2,L2+; IPv6; 24port 1Gbps + 4port SFP; 24 af/at PoE+ port; 250W)
TP-Link Switch Smart PoE - TL-SG2428P JetStream™ (L2,L2+; IPv6; 24port 1Gbps + 4port SFP; 24 af/at PoE+ port; 250W)
TP-Link Switch Smart PoE - TL-SG2428P JetStream™ (L2,L2+; IPv6; 24port 1Gbps + 4port SFP; 24 af/at PoE+ port; 250W)

TP-Link Switch Smart PoE - TL-SG2428P JetStream™ (L2,L2+; IPv6; 24port 1Gbps + 4port SFP; 24 af/at PoE+ port; 250W)

Műveletek a termékkel:
Leírás

Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok  IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Csatlakozások  
• 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
• 4× Gigabit SFP Slots
Hálózati összeköttetés  
• 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
• 1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma  2
PoE+ portok (RJ45)  
• Standard: 802.3at/af compliant
• PoE+ Ports: 24 Ports
• Power Supply: 250 W
Méretek (Sz x Mé x Ma)  17.3 × 8.7 × 1.73 in (440 × 220 × 44 mm)
Felszerelés  Rack Mountable
Max. áramfelvétel  
• 32.1 W (110 V/ 60 Hz with no PD connected)
• 308.6 W (110 V/ 60 Hz with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation  
• 109.53 BTU/h (with no PD connected)
• 1052.94 BTU/h (with 250 W PD connected)
Működési jellemzők
Sávszélesség/Backplane  56 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség  41.7 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla  8K
Csomag puffer memória  4.1 Mbit
Jumbo Frame  9KB
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége)  
• Support 802.1p CoS/DSCP priority
• Support 8 priority queues
• Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
• Port/Flow- based Rate Limiting
• IPv6 QoS
• Voice VLAN
L2 és L2+ jellemzők  
• Static Routing
• DHCP Relay
• DHCP Server
• IGMP Snooping V1/V2/V3
• 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
• Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
• BPDU Filtering/Guard
• TC/Root Protect
• Loopback detection
• 802.3x Flow Control
• LLDP, LLDP-MED
VLAN  
• Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
• MAC/Protocol-based VLAN
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL)  
• L2–L4 package filtering
• MAC ACL
• IP ACL
• Combined ACL
• IPv6 ACL
Biztonság  
• AAA
• Port Security
• DHCP Snooping
• IP-MAC-Port Binding
• IPv6-MAC-Port Binding
• ARP Inspection
• 802.1x and Radius Authentication
• SSH v1/v2
• SSL v3/TLSv1.2
• Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
• Dos Defend
IPv6  
• Dual IPv4/IPv6 stack
• Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
• IPv6 neighbor discovery (ND)
• Path maximum transmission unit (MTU) discovery
• Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
• TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás  
• DHCPv6 Client
• Ping6
• Tracert6
• Telnet (v6)
• IPv6 SNMP
• IPv6 SSH
• IPv6 SSL
• Http/Https
• IPv6 TFTP
Vezérlés
Omada App  Yes
Centralized Management  
• Omada Cloud-Based Controller
• Omada Hardware Controller (OC300)
• Omada Hardware Controller (OC200)
• Omada Software Controller
Cloud Access  Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller)
Management Features  
• Web-based GUI and CLI management
• SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
• RMON (1, 2, 3, 9 groups)
• CPU Monitoring
• Port Mirroring
• Firmware Upgrade: TFTP & Web
• System Diagnose: VCT
• SYSLOG & Public MIBS
• Dual Image
• EEE
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok  CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma  TL-SG2428P
• Power Cord
• Installation Guide
• Rackmount Kit
• Rubber Feet
Rendszerkövetelmény  Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, Windows 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Környezet  
• Operating Temperature: 0–40 ? (32–104 ?);
• Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?)
• Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
• Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

További adatok
Cikkszám
HALTPLTLSG2428P
Gyártói cikkszám
TL-SG2428P
Gyártó:
TP-LINK
Mennyiségi egység
db
Garancia
60 hónap
Tömeg:
4,2 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2020 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer