Mikrotik SFP modul - S-31DLC10D (10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC10D (10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC10D (10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM)
Mikrotik SFP modul - S-31DLC10D (10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM)

Mikrotik SFP modul - S-31DLC10D (10G, 1310nm Dual LC connector, 10km, SM, DDM)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Átalakító modul
Leírás

További adatok
Cikkszám
HALMIKS31DLC10D
Gyártói cikkszám
S-31DLC10D
Gyártó:
Mikrotik
Mennyiségi egység
db
Garancia
24 hónap
Tömeg:
1 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2021 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer