Újdonság
TP-Link Switch Vezérelhető - TL-SG3210 JetStream™ (L2; 8port 1Gbps + 2port gigabit SFP; IPv6)
TP-Link Switch Vezérelhető - TL-SG3210 JetStream™ (L2; 8port 1Gbps + 2port gigabit SFP; IPv6)
TP-Link Switch Vezérelhető - TL-SG3210 JetStream™ (L2; 8port 1Gbps + 2port gigabit SFP; IPv6)
TP-Link Switch Vezérelhető - TL-SG3210 JetStream™ (L2; 8port 1Gbps + 2port gigabit SFP; IPv6)

TP-Link Switch Vezérelhető - TL-SG3210 JetStream™ (L2; 8port 1Gbps + 2port gigabit SFP; IPv6)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • LAN :
    8
  • Max. LAN sebesség :
    1000 Mbps
  • WAN :
    1
  • Max. WAN sebesség :
    1000 Mbps
  • Bővítő portok száma :
    2
  • Menedzselhető :
    Igen
Leírás

HARDVER JELLEMZŐK
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Csatlakozások 8 db 10/100/1000Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 db 1000 Mbps SFP csatlakozó
1 db konzol port
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 10,7 W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 294 x 220 x 44 mm (11.6 x 8.7 x 1.73 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 20 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 14,9 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 4Mb
Jumbo Frame 10240 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Voice (hang) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 8 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port izoláció
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
Port/MAC/Protocol-alapú VLAN
GARP/GVRP
Vezérlő VLAN konfiguráció
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján, 802.1p,
DSCP, protokoll és VLAN ID
Időkeret alapú
Biztonság IP-MAC-Port-VID összekapcsolás
IEEE 802.1X Port/MAC alapú hitelesítés, VLAN besorolás, vendég VLAN,
DoS elleni védelem
Dinamikus ARP ellenőrzés (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time megadás: SNTP
Integrált NDP/NTDP jellemzők
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma Switch
Elektromos kábel
Gyorstelepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP vagy MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~40 ? (32 ?~104?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~70 ? (-40 ?~158?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

További adatok
Cikkszám
HALTPL2TLSG3210
Gyártói cikkszám
TL-SG3210
Gyártó:
TP-LINK
Mennyiségi egység
db
Garancia
60 hónap
Tömeg:
2,78 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2021 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer