Újdonság
IP-COM optikai modul - G511MM (multi-mode, 10,3Gbps, 850nm, 62.5/125um, LC)
IP-COM optikai modul - G511MM (multi-mode, 10,3Gbps, 850nm, 62.5/125um, LC)
IP-COM optikai modul - G511MM (multi-mode, 10,3Gbps, 850nm, 62.5/125um, LC)
IP-COM optikai modul - G511MM (multi-mode, 10,3Gbps, 850nm, 62.5/125um, LC)

IP-COM optikai modul - G511MM (multi-mode, 10,3Gbps, 850nm, 62.5/125um, LC)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • LAN :
    2
További adatok
Cikkszám
HALIPCG511MM
Gyártói cikkszám
G511MM
Gyártó:
IP-COM
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,2 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2022 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer