Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m)
Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m) Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m) Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m)
Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m)
Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m)

Equip Optikai Kábel - 254423 (OM1, LC/LC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 3m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    LC
  • 2. Csatlakozó :
    LC
  • Hosszúság :
    3 m
  • Szín :
    Narancs
További adatok
Cikkszám
KABEQU254423
Gyártói cikkszám
254423
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,06 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer