Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)
Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m) Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m) Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m) Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)
Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)
Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)

Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    SC
  • 2. Csatlakozó :
    SC
  • Hosszúság :
    10 m
  • Szín :
    Narancs
Leírás
Equip Optikai Kábel - 253323 (OM1, SC/SC, 62,5/125µ, LSOH, narancssárga, 10m)
További adatok
Cikkszám
KABEQU253320
Gyártói cikkszám
253320
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,11 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer