Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m)
Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m) Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m) Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m) Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m)
Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m)
Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m)

Equip Optikai Kábel - 25224207 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 2m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    ST
  • 2. Csatlakozó :
    ST
  • Hosszúság :
    2 m
  • Szín :
    Türkiz
További adatok
Cikkszám
KABEQU25224207
Gyártói cikkszám
25224207
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,05 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer