Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m)
Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m) Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m) Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m) Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m)
Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m)
Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m)

Equip Optikai Kábel - 25224807 (OM3, ST/ST, 50/125µ, LSOH, türkiz, 20m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    ST
  • 2. Csatlakozó :
    ST
  • Hosszúság :
    20 m
  • Szín :
    Türkiz
További adatok
Cikkszám
KABEQU25224807
Gyártói cikkszám
25224807
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,21 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer