Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)
Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m) Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m) Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m) Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)
Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)
Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)

Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    LC
  • 2. Csatlakozó :
    SC
  • Hosszúság :
    5 m
  • Szín :
    Türkiz
Leírás
Equip Optikai Kábel - 255315 (OM3, LC/SC, 50/125µ, LSOH, türkiz, 5m)
További adatok
Cikkszám
KABEQU255315
Gyártói cikkszám
255315
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,06 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer