Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m)
Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m) Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m) Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m) Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m)
Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m)
Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m)

Equip Optikai Kábel - 256515 (OM4, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lila, 7,5m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    LC
  • 2. Csatlakozó :
    LC
  • Hosszúság :
    7,5 m
  • Szín :
    Lila
További adatok
Cikkszám
KABEQU256515
Gyártói cikkszám
256515
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,22 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer