Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A,  50/125µ, LSOH, kék, 10m)
Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A,  50/125µ, LSOH, kék, 10m) Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A,  50/125µ, LSOH, kék, 10m)
Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A, 50/125µ, LSOH, kék, 10m)
Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A,  50/125µ, LSOH, kék, 10m)

Equip Optikai Kábel - 25555617 (OM4, MTP/MTP Type A, 50/125µ, LSOH, kék, 10m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    MTP
  • 2. Csatlakozó :
    MTP
  • Hosszúság :
    10 m
  • Szín :
    Kék
További adatok
Cikkszám
KABEQU25555617
Gyártói cikkszám
25555617
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,11 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer