Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag
Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag
Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag
Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag

Equip Optikai Kábel - 255641 (OM4, LC/PC Pigtails, 50/125µ, LSOH, 0,5m) 12db/csomag

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    LC
  • 2. Csatlakozó :
    PC Pigtails
  • Hosszúság :
    0,5 m
További adatok
Cikkszám
KABEQU255641
Gyártói cikkszám
255641
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,02 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer