Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)
Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m) Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m) Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)
Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)
Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)

Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)

Műveletek a termékkel:
Részletes adatok
  • Típus :
    Kábel
  • 1. Csatlakozó :
    LC
  • 2. Csatlakozó :
    LC
  • Hosszúság :
    20 m
  • Szín :
    Zöld
Leírás
Equip Optikai Kábel - 255718 (OM5, LC/LC, 50/125µ, LSOH, lime zöld, 20m)
További adatok
Cikkszám
KABEQU255718
Gyártói cikkszám
255718
Gyártó:
EQUIP
Mennyiségi egység
db
Garancia
36 hónap
Tömeg:
0,22 kg
Legnépszerűbb termékek
Legutóbb megtekintett termékek
© 2015-2024 Cédrus Számítástechnikai Kft. Minden jog fenntartva. Készítette: Vision-Software Octopus 8 ERP, Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer